Ніжна очисна пінка для делікатної шкіри Anna Lotan Barbados Seba Foam 200 мл

Очисна пінка для обличчя Anna Lotan Barbados Foam Purifying Cleanser 125 мл — професійна безсульфатна пінка для делікатного щоденного очищення комбінованої, чутливої та проблемної шкіри, схильної до подразнень і почервоніння. Повітряна текстура ефективно видаляє забруднення, залишки макіяжу, SPF, надлишки шкірного сала та інші забруднення, зберігаючи природний гідроліпідний бар'єр шкіри.
Завдяки поєднанню м'яких очисних компонентів на основі кукурудзи, оливкової олії та кокоса пінка ретельно очищає пори, не пересушуючи шкіру та не викликаючи відчуття стягнутості. Екстракт клубнів чафи (папірусу) насичує шкіру мінералами, сприяє підтримці оптимального рівня зволоження й допомагає зберегти відчуття свіжості, м'якості та комфорту після кожного вмивання.
Формалу не містить сульфатів, тому підходить навіть для чутливої шкіри, яка потребує максимально дбайливого догляду. Ундециленол гліцин має антимікробні та протигрибкові властивості, підтримує здорову мікрофлору шкіри та допомагає запобігти появі запалень. Завдяки цьому пінка особливо рекомендується для комбінованої, жирної та проблемної шкіри.
Переваги
✔ М'яко очищає шкіру обличчя без пересушування.
✔ Дбайливо видаляє забруднення, залишки макіяжу та SPF.
✔ Сприяє очищенню пор і зменшенню жирного блиску.
✔ Підтримує природний рівень зволоження шкіри.
✔ Має антимікробну та протигрибкову дію.
✔ Не містить сульфатів (SLS/SLES).
✔ Підходить для чутливої, комбінованої та проблемної шкіри.
✔ Ідеальна для щоденного домашнього та професійного догляду.
Активні інгредієнти
- Екстракт клубнів чафи (папіруса);
- Ундециленол гліцин;
- Кокоглюкозид;
- Sodium Lauryl Glucoside Hydroxypropropyl Sulfonate (м'які очисні компоненти рослинного походження).
Спосіб застосування
Нанесіть невелику кількість пінки на вологу шкіру обличчя, м'яко помасажуйте круговими рухами впродовж 30-60 секунд, потім ретельно змийте теплою водою. Використовуйте Раз-двічі на день вранці та ввечері або за потреби.
Для якого типу шкіри підходить
-
комбінована;
- чутлива;
- проблемна;
- жирна;
- шкіра, схильна до подразнень;
- шкіра з почервоніннями;
- шкіра з розширеними порами.
Чому варто купити Anna Lotan Barbados Foam Purifying Cleanser
Пінка забезпечує професійне очищення шкіри в домашніх умовах, допомагає підтримувати чистоту пор, зменшує жирний блиск, запобігає відчуття сухості після вмивання й готує шкіру до нанесення сироваток і кремів. У разі регулярного використання шкіра стає свіжішою, гладкішою, доглянутою і має здоровий вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Anna Lotan |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Тип засобу для вмивання | Пінка |
| Тип шкіри | Комбінована (Змішана), Чутлива, Проблемна, Суха |
| Призначення і результат | Нормалізація секреції сальних залоз, Очищення, Освіжаюча, Зняття макіяжу |
| Вікова група | Без обмежень |
| Гіпоалергенний | Так |
| Некомедогенно | Так |
| Стать | Унісекс |
| Об`єм | 200 мл |
- Ціна: 1 790 ₴
